PDF ke stažení

Poznáte, že s vámi někdo manipuluje?
Test "40 znaků manipulativního chování" ke stažení zdarma

Vložte svůj e-mail a ve vaší schránce pak potvrďte, že jste to skutečně vy. My vám pak "40 znaků" během chvíle doručíme. 

Stáhnout PDF "40 znaků"

Jednoduchý test ve formátu PDF vám pomůže identifikovat chování, které odborníci označují jako znaky manipulace. V tomto PDF najdete 40 přesně formulovaných popisů manipulativního chování a návyků. Seznámení se s nimi se může stát vaší první účinnou sebeobranou proti tomuto společenskému zlu. 


Z mého příběhu

Bylo mi přes čtyřicet. Většinu svého života jsem prožila pod vlivem lidí, kteří se mnou jednali "pasivně agresivně". Manipulovali. Nevěděla jsem o tom. Až když jsem byla na pokraji svých psychických sil... Objevila jsem knížku. Byl v ní návod, jak poznat manipulátory podle jejich typických znaků. Obrovská úleva. Trvalo ale další rok, než jsem tenhle první impuls proměnila v první skutečné vítězství. Svoji zkušenost jsem spolu s výsledky víc než 3letého studia s pomocí manžela vložila do projektu Ne vztahové manipulaci. Zdarma vám poskytuji v námi upgradované verzi to, co mi na začátku pomohlo: PDF "40 znaků manipulativního jednání."
Přehled těchto znaků nevznikl opsáním z nějaké internetové stránky. Rodil se pomalu tím, jak jsme postupně zpracovávali moje osobní zkušenosti s činností manipulátorů v kombinaci se studiem této problematiky. Dáváme vám tak k dispozici jeden z mnoha výsledků našeho úsilí, kterým chceme přispět k osvětě ohledně tohoto rozšířeného a podceňovaného společenského zla. 

Ano, pošlete mi PDF "40 znaků manipulativního chování"