Poznejte 3 strategie moci psychických manipulátorů, abyste jim mohli vzdorovat

Jak se proti nim bránit? ... e-Book - ve formátu PDF i jako videoprezentace

Tento e-Book byl před 2 lety na úplném začátku mého projektu. Obsahově nestárne, a tak vám ho v rámci LITE verze Školy umění kontramanipulace dávám k dispozici.

Popisuje 3 strategie moci, které systematičtí manipulátoři používají, aby postupně, třeba i během mnoha let, emocionálně a psychicky rozložili osobnost své oběti. Netvrdím, že všichni manipulátoři jsou takto systematičtí, ale těch, kteří tyto strategie používají, není zanedbatelné množství. Vím to z vlastní zkušenosti a ze zkušeností studentů, kteří mi píší své příběhy.

Nebezpečnost těchto strategií spočívá mimo jiné v tom, že jsou používány nenápadně a podobají se příslovečnému vaření žáby. Empatik (oběť) si jejich působení nemusí všimnout. Ví jen, že je něco špatně, ale neví co.

V e-Booku se ve formě PDF nebo 17minutové videoprezentace seznámíte s:

- Strategií č. 1, která souvisí s vaší vnímavostí vůči tomu, jak s vámi komunikují lidé, kterým důvěřujete.

- Strategií č. 2, která má co dočinění s tím, jaké informace o sobě sdílíte lidem ve svém okolí, vč. případným manipulátorům.

- Strategií č. 3 a s tím, že žádná z předchozích strategií sama o sobě nemá tak mocný potenciál změnit vaši osobnost jako tato.

E-Book vám poskytne motivaci k účinné a slušné sebeobraně proti zákeřným praktikám těchto lidí.

Je součástí Základního kurzu sebeobrany proti vztahové manipulaci. Je dostupný v rámci LITE verze Školy umění kontramanipulace 

ukázka z videoprezentace e-Booku 3 mocné zbraně ... - pro celé video klikněte na odkaz výše


Chcete se nás ohledně vztahové manipulace na něco zeptat? Napište nám to sem. Odpovídáme obvykle do 24 hodin.