Třetí cesta z labyrintu vztahové manipulace

Jediná, která je úniková. Jsme za ni rádi. A sdílíme ji s vámi. 

Vztah s psychickým manipulátorem je možné přirovnat k bloudění v labyrintu. Čím déle takový vztah trvá, tím hlouběji se empatik v obrazném bludišti ztrácí.

Ukončit toto bloudění lze trojím způsobem. V dnešní videoprezentaci se s vámi dělíme o naši zkušenost s hledáním a nalezením 3. cesty, jediné, která vede ke skutečnému vysvobození a kterou si přejeme představit i vám. Jak?

Toto je poslední lekce Základního kurzu sebeobrany proti vztahové manipulaci. 

Na tento kurz obsahově navazuje Škola umění kontramanipulace, náš hlavní online studijní program. Je určen vám, kdo víte nebo tušíte, že potřebujete do problematiky manipulace ve vztazích proniknout hlouběji a hlavně naučit se účinné kontramanipulaci, která vám pomůže ke svobodnějšímu a smysluplnějšímu životu, k vaší celkové životní transformaci.

Tato hlavni online akademie už není za symbolickou cenu. Připravovat pro vás obsah, který má tuto hodnotu a který má potenciál vyvést vás z toho labyrintu, v němž se teď nacházíte, vyžaduje čas. A čas je, jak asi budete souhlasit, jedna z nejcennějších věci, kterou máme. Je to čas potřebný k přetavení našich zkušeností a vědomostí z posledních 4 let věnovaných studiu tohoto tématu do takové podoby kurzu, v němž je zachována potřebná hloubka a současně splňuje moderní kritéria vzdělávání. Je online a hlavně je předložen v krátkých a dobře pochopitelných na sebe navazujících lekcích, podobně jako lekce Základního kurzu. Je to také čas vyhrazený na třeba i opakovanou e-mailovou (LITE verze Školy) telefonickou (plná verze Školy) komunikaci s vámi, tedy lidmi, kteří potřebujete specifika své situace s námi konzultovat.

To je hlavní důvod, proč tento obsah už nemůžeme poskytnout za 190 Kč jako LITE verzi Školy, i kdybychom si to s ohledem na okolnosti přáli. Víme, že pro mnoho z vás je investice téměř sedmi tisíc Kč vysoká a že krize s koronavirem se vás možná po příjmové stránce negativně dotkla nebo ještě dotkne. Z tohoto důvodu jsme se s manželem rozhodli vytvořit alternativní možnost úhrady školného a tím trvalého přístupu k naší online akademii.

Od začátku srpna 2020 bylo možné, abyste vy odběratelé našeho obsahu, využili jednu ze dvou možností zvýhodněné platby školného. Po říjnové "covidové" aktualizaci  dává smysl už jen jedna možnost - dočasně jsme výrazně slevnili tento online kurz s více než 70 lekcemi pro všechny, kdo jsou zapsáni v LITE verzi Školy UK. Podrobnosti najdete uvnitř.