Telefonická konzultace zdarma

Uplynul víc než rok od zveřejnění našeho projektu. Zajímalo nás, jak ho vnímáte vy a také, jak to odpovídá námi nasbíraným zkušenostem. Ačkoli jsme původně touto cestou jít nechtěli, ukázalo se, že telefonické poradenství podpořené webem je pro vás větším pomocníkem než web samotný. 
(projekt Ne vztahové manipulaci podaná ruka každému, komu do života vstoupil manipulátor)


Nejprve k tomu, co jste nám průběžně pomocí dotazníku sdělovali vy. Děkujeme za zpětnou vazbu. Když jsme se vás v dotazníku zeptali, jakou další pomoc od nás byste uvítali, výsledek nás trochu překvapil.  Na obrázku vidíte statistický přehled vašich odpovědí.

Téměř 63% respondentů odpovědělo, že by rádo další obsah do větší hloubky. a hned druhou velkou skupinu, téměř 20procentní, tvoří ti, kdo by uvítali telefonickou podporu. Obsah do větší hloubky už je rok k dispozici v podobě Školy umění kontramanipulace, ale telefonické konzultace jsme dosud neposkytovali. Resp. poskytovali, ale pouze těm, kdo o ně požádali jako studenti zapsaní do Školy UK.

Naše zkušenost a vaše ohlasy

A právě tyto telefonické konzultace se ukázaly jako účinnější způsob poskytování pomoci než jiné formy. Má to celkem jednoduché a snadno odhadnutelné důvody: 

1. Telefon je interaktivní. Pokud student nebo zájemce o studium kontramanipulace v našem online obsahu něčemu nerozumí, poznamená si to a má možnost se nás přímo zeptat. A opačně to funguje taky - pokud se my potřebujeme na něco doptat našeho studenta, je to pochopitelně snazší po telefonu než mailem. 

2. Telefon je rychlejší. Ještě jedna věc souvisí s otázkou "mail nebo telefon" - telefonická podpora šetří čas na obou stranách. 

3. Telefon je transparentní. Občas nám bylo vytýkáno, že se za online obsah trochu schováváme a že náš projekt díky tomu působí anonymně. Nechceme už vyvolávat tento dojem, a i z tohoto důvodu od dnešního dne děláme v našem projektu tuto podstatnou změnu,. 

Od 1.8. 2021 možnost telefonické konzultace pro všechny

Pokud tedy patříte mezi cca 1/5 odběratelů našeho obsahu, kteří by uvítali konzultovat s námi svou situaci přímo, prostřednictvím telefonu, máme pro vás tuto novinku: 

V neděli 1. srpna 2021 jsme spustili rezervační systém, ve kterém si můžete sami zvolit, ve který den a kterou hodinu chcete, abychom vám zavolali. Tato úvodní konzultace bude trvat cca 30 minut a jejím cílem bude především oboustranně zjistit, zda naše pomoc bude z dlouhodobějšího hlediska to, co ve vaší situaci potřebujete a co vám přinese reálnou úlevu.

Těšíme se, že se s vámi uslyšíme.  


P.S. Ještě k výtce zmíněné výše u důvodu č. 3. Konkrétně zněla takto:

Děkujeme za upřímnost. Pokud jde o náš web, chápeme, jak ten dojem vznikl. Jdeme trochu jinou cestou než 99% webových stránek. Náš obsah sdílíme především svým odběratelům prostřednictvím e-mailů. Stejně jako tento článek. Pokud tedy naše maily někdo nemaže anebo si jednotlivě sdílené obsahové stránky ukládá do záložek, má k ním trvalý přístup. 

Přesto pro vás, kdo se rádi brouzdáte množstvím obsahu, podívejte se na naši homepage a najdete tam odkazy na velké množství našich článků, a to v rámci našeho blogu.  Přejeme příjemné čtení a občas i poslech. 

Pavel a Liběna