Když nad vámi manipulátor ztrácí kontrolu ...

Videolekce 9 ... Druhá strategie psychických manipulátorů ... Negativní informační pole
(Základní kurz sebeobrany proti vztahové manipulaci)

Když nad vámi manipulátor ztratí možnost kontroly, pokusí se získat aspoň kontrolu nad tím, jak se na vás dívají druzí. Neplatí to o všech manipulátorech, ale ti, kteří to dělají, usilují o to, aby vás izolovali od zbytku světa.

Jakým způsobem by mohl manipulátor docílit toho, aby se na vás vaši příbuzní, kolegové či známí dívali jako na hysterku, promiskuitní ženu, divného týpka, odrodilce, nezodpovědného člověka, notorického rozhazovače peněz, kavárenského povaleče, na toho, kdo pomlouvá druhé, nebo kdo ví na koho ještě?

Je to ve skutečnosti druhá mocná strategie, kterou se systematičtí manipulátoři pokoušejí ovládnout životy svých obětí, a to jak těch, kteří už je prohlédli tak těch, kteří jejich "kouzlu" dosud podléhají. O tom, jak konkrétně to dělají, mluvíme v 9. videolekci Základního kurzu: Negativní informační pole a jak mu předcházet ...

Tuto a ostatní videolekce Základního kurzu můžete sledovat v rámci LITE verze Školy umění kontramanipulace, Jejím prostřednictvím můžete také vyzkoušet, co získáte zápisem do plné verze Školy.

videolekce - viz odkaz nahoře
videolekce - viz odkaz nahoře

Chcete se nás ohledně vztahové manipulace na něco zeptat?
Napište nám. Odpovídáme zpravidla do 24 hodin.