Jak používat PDF 40 znaků manipulativního chování

ukázka videolekce 1.15 ... Posledních 7 znaků a TIPY, jak se všemi 40 znaky pracovat
(Škola umění kontramanipulace) 


Na co si dát pozor, když chcete použít našich 40 znaků manipulativního chování na identifikaci "vašeho" manipulátora? (Pokud je ještě nemáte staženy, nebo je nemáte po ruce:

Je to sice dobrý pomocník, ale mohl by napáchat i škody. Třeba kdybyste jím "mířili" nepřesně nebo kdybyste  ho namířili proti sobě. 

Videolekce 1.15 .. Posledních 7 znaků a TIPY, jak se všemi znaky pracovat, např. říká, že když někdo něco dělá, ještě to nemusí znamenat, že tím je. Muž, který nahazuje zeď, nemusí být zedník, žena, která štětcem nanáší barvu na plátno, nemusí být malířka. Podobně i jedinec, který se právě zachoval sobecky nebo manipulativně, nemusí být manipulátor ...

Podívejte se na celou tuto důležitou lekci  nebo na ukázky jiných vybraných lekcí v této LITE verzi Školy UK. Zapište se zde anebo, pokud již jste zapsaní, když se přihlásíte ke svému účtu.

(Uvnitř LITE verze Školy umění kontramanipulace najdete Základní kurz sebeobrany proti vztahové manipulaci a ukázky z vybraných lekcí Školy jako je tato :


Chcete se nás ohledně vztahové manipulace na něco zeptat? Napište nám. Odpovídáme zpravidla do 24 hodin.