Co mohou prozrazovat vaše pocity? Mohou být důležitým indikátorem toxického vztahu, v němž vy taháte za kratší konec

29.05.2019

"Pokud máte podezření, že jste se stali obětí vztahového predátora, pokuste se nejprve zaměřit na příznaky způsobené jeho pomalu působícím jedem."


Všechny zbraně vztahových manipulátorů jsou zákeřné. Oběť jejich vliv nepociťuje přímo, a proto je obtížné odhalit je i jejich původce. Tři z těchto zbraní (metod), lze označit jako nejzákeřnější.

Jako jed

Působí podobně jako pomalu se uvolňující jed, který vám někdo pravidelně přidává do jídla. Dokud neodhalíte identitu tohoto "traviče", nebudete tušit, že vaše zdravotní problémy mají tuto vnější příčinu. S predátorem schovávajícím za jednu z mnoha masek je to podobné. Odhalit tuto masku vyžaduje od oběti získat odstup od citového zmatku, který se uvnitř ní odehrává. 

Pocity - váš lakmusový papírek

Pokud máte podezření, že jste se stali kořistí vztahového predátora, nejprve se zaměřte na příznaky způsobené tímto  "pomalu působícím jedem". 

Tyto příznaky - vaše pocity - mohou být výsledkem působení třech nejsilnějších zbraní - metod, které vztahový manipulátor umí nenápadně a účinně využívat. Pojmenujte správně svoje pocity a spojte si je s metodami vlivu vašeho manipulátora.

Pokud máte podezření, že se kolem vás takoví lidé nebo takový člověk pohybují, získejte 17minutovou videoprezentaci + PDF e-Book s podtitulem Jaké tři vaše emoce mohou odhalit přítomnost vztahového manipulátora?