4 důvody, proč manipulátorům otevíráme dveře

ukázka z videolekce 2.5 o tom, proč nedokážeme předem poznat, že vztah, do kterého vstupujeme, je pro nás nebezpečný
(Škola umění kontramanipulace)

viz odkaz níže (na PC vpravo)
viz odkaz níže (na PC vpravo)

Už se vám to stalo? Někomu jste důvěřovali, ale ukázalo se, že ten člověk si to nezasloužil. A přitom to na začátku vypadalo tak hezky (bezproblémově).

Jaké by to bylo mít brýle, které hned na začátku ty postranní úmysly manipulativních lidí prokouknou? Takové doslovné brýle pochopitelně neexistují, ale schopnost včas rozpoznat i velmi jemné příznaky  toho, že je "něco špatně", si lze osvojit. 

Lekce 2.5 ... Proč psychické predátory vpouštíme do svého života? je o tom, že součástí tohoto osvojování je nutnost pochopit, proč vlastně příliš brzy důvěřujeme. Proč předčasně otevíráme dveře lidem, před nimiž bychom se měli naopak chtít chránit.

Podívejte se na ukázku této lekce či na ukázku kterékoli jiné lekce v této LITE verzi Školy umění kontramnipulace. To můžete, když se nezávazně a zdarma zapíšete anebo, pokud již jste zapsaní, když se přihlásíte ke svému účtu.

"Odlehčenou" verzi Školy jsme pro vás vytvořili, abyste měli možnost seznámit se vším, co jsme připravili, a mohli se rozhodnout, zda chcete investovat do plné verze Školy.

Pokud už rozhodnuti jste, využijte jednu ze dvou zvýhodněných možností zápisu:

- platba školného v 6 splátkách, nebo

- jednorázová platba se slevou 25%  (pouze pro vás, naše fanoušky - uložte si Váš slevový kupon SEPT25RE137)

- nyní navíc mimořádně pouze do 3.10. - pro zapsané studenty do LITE verze Školy UK - sleva 45ˇ% (slevový kód dostanete v e-mailu)

V případě, že byste si přáli uhradit školné v hotovosti složenkou typu A, napište nám na pavel@nemanipulaci.cz. Rádi vám vyjdeme vstříc.